FOTO Gradići i Igor Hajduk ”sedmicom” potopili Odru

[]

04.10.2020. Gradići. 4. nogometna liga Središte Zagreb – 09. kolo: NK Gradići – NK Odra. Igor Hajduk – četverostruki strijelac. Foto: David Jolić/cityportal.hr

‘Tvornica golova’ na domaćim utakmicama u Gradićima radi punom parom. Furiozan početak domaćih i dva pogotka prednosti već u 11. minuti! Raspoloženi Igor Hajduk poentirao je u svom stilu dva puta, nakratko ga je u njegovoj omiljenoj djelatnosti, zabijanju golova, prekinuo pogotkom Karlo Kasabašić smanjivši na 2:1, ali Igor je pogodio još jednom za 3:1 – hattrick u 27. minuti!

04.10.2020. Gradići. 4. nogometna liga Središte Zagreb – 09. kolo: NK Gradići – NK Odra. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Do kraja poluvremena grogirana Odra je nokautirana pogocima Jurice Brdeka, Josipa Hreženjaka i daljinskim projektilom Stjepana Pralasa! Poluvrijeme za pamćenje – 6:1!! Nakon odmora situacija se na terenu umirila, gosti su bili pažljiviji u obrani i trudili su se da eventualnim pogotkom ublaže poraz.

Hajduk je svoj golgeterski show začinio prekrasnim pogotkom u 60. minuti. Hitra akcija tekla je po sredini, Igor je na rubu šesnaesterca podigao malo loptu i iz okreta volejem s desne strane pogodio suprotnu malu mrežicu – 7:1. Odra je smanjila u 77. minuti kada je iz prekida iskosa s lijeve strane Filip Luter pogodio bliže rašlje preko ruku Ivana Zagorca.

Gradići s 20 bodova (9 6 2 1 32:12 20) su na 3. mjestu prvenstvene ljestvice, ispred su Ravnice s 23 i Lukavec s 22 boda.

Četvrta nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021. – 09. kolo

NK Gradići – NK Odra 7:2 (6:1)

Gradići. Igralište ŠRC Gradići. Gledatelja 200. Nedjelja, 04.10.2020., 16 sati. Sudac: Danijel Rožanković (Glina). Pomoćnici: Robert Lalić (Sisak) i Dejan Kovačević (Petrinja). Četvrti sudac: Fran Svilokos (Sisak). Delegat: Dario Kušan (Zabok). Strijelci: 1:0 – Hajduk (3), 2:0 – Hajduk (11), 2:1- Kasabašić (24), 3:1 – Hajduk (27), 4:1 – Brdek (40), 5:1 – Hrženjak (41), 6:1 – Pralas (45), 7:1 – Hajduk (60), 7:2 – Luter (77).

GRADIĆI: Zagorac, Turkalj, H.Krstanović (cap.), Đuđić (od 59. L.Krstanović),  Cindrić (od 66. Sukser), Brdek, Hrženjak (od 66. M.Župetić), Pralas (od 59. Abazi), Hajduk, Radoš, Vojnić (od 72. Belčić). Trener: Goran Jelavić.

ODRA: Zubak, Tahirović (od 48. Karadakić), Bačurin (od 46. Pisačić), Sunara (od 62. Kljujev), Kolak, I.Šipuš, Luter, Zlodi (od 66. D.Šipuš), Kasabašić (od 59. Dodić), Debijađi, Ban. Trener: Vedran Mandić.