Ivan Kos u 90. minuti za nova tri boda Mraclina

[]

Jedinstvena županijska nogometna liga , 14. kolo

MRACLIN – NAFTAŠ IVANIĆ 3:2

Momčad Mraclina za petu pobjedu u nizu svojski se morala potruditi. Iako su utakmicu protiv gostiju iz Ivanića odlično otvorili, prvo poluvrijeme nije bilo blistavo. U 7. minuti na ubačaj Josipa Jurića glavom je poentirao Ivan Kos. Deset minta kasnije gosti preko Filipa Krsnika niveliraju prednost. Njegov udarac sa distance uz pomoć vratnice završava u domaćoj mreži. Pet minuta kasnije loša reakcija domaće obrane, ali i vratara domaćih. Tino Ptičar neugodnim udarcem uz pomoć vratnice dovodi “naftaše” u prednost. Gosti puno bolju igru do kraja poluvremena nisu kapitalizirali. To im se osvetilo u drugoj dionici. Mraclin je ušao goropadnije u nastavak. Jadan ubačaj u 57. minuti iz prekida Hrvoja Šikića u šesnaesterac završava na prsima Josipa Jurića. Jurić odlično smiruje loptu, korak naprijed i rutinirano plasiranje u bliži kut. Otvorena utakmica do kraja, prilike ne koriste obje momčadi. U samoj završnici sudačkog dodatka “ukazao” se mraclinski kapetan Ivan Kos. Snažnim udarcem sa nekih 18 metara skinuo je paučinu gornjeg lijevog kuta vratara Ivana Vrbanića. Novom pobjedom – petom u nizu momčad Mraclina popela se za stepenicu više na tablici, trenutno zauzimaju odlično 3. mjesto.

Mraclin. SRC Nova graba. Bez gledatelja.
Sudac: Radišić (Zaprešić). Pomoćnici: Benković i Horvatić (oba iz Zaprešića).

Strijelci: 1:0 – I. Kos (7) , 1:1 – Krsnik (18) , 1:2 – Ptičar (22) , 2:2 – Jurić (57) , 3:2 – I. Kos (90).

MRACLIN: Marić, Petravić (od 72. M. Kos), J. Domitrović, Skrbin (od 46. Vidović), B. Dandić (od 77. Desput), Šikić, Onić, Ivančić (od 85. Augustić), Jurić (od 77. Kolarić), Milatović, I. Kos. Trener: Marko Pancirov.

NAFTAŠ IVANIĆ: Vrbanić, Čuni (od 77. Majer), Marić (od 64. Kelšin), Ptičar, Lasić (od 85. Vidović), Bilanđija, Krsnik, Starčić, Kletećki (od 85. Hadaš), Sabolić (od 85. Radoš), Miličević. Trener: Ivica Blažević.

Žuti kartoni: Starčić (34), M. Marić (62), Petravić (65), Čuni (73).