[]

08.11.2020. Velika Gorica. Prva B liga odbojkašica skupina Sjever – 5. kolo: HOK Gorica – OK Dinamo II. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Poraz koji se mogao izbjeći – to bi možda mogla biti najpribližnija ocjena  ishoda utakmice koju su odbojkašice Gorice izgubile od Dinama II. Kada bi se ishod susreta ocjenjivao po osvojenim poenima onda je rezultat neodlučen – 91:91! No, to je samo statistika, Dinamo II je svoje poene bolje ”rasporedio” i zasluženo osvojio sva tri boda.

Gorica je u završnici 4. seta imala kod rezultata 24:23 set loptu na svoj servis i prigodu za osvajanje bar jednog boda i produžetak utakmice u 5. set. Igračice Dinama II su se obranile i s dva svoja servisa dobile set i utakmicu. Posljednja dva poena Gorica je zapravo darivala bez igre, jer su se oba servisa odbila od prijema ustranu i bili su neuhvatljivi.

Iako je prvenstvo započelo prije mjesec dana i već je odigrano 5 kola, Goričankama je ovo bio tek drugi susret. Pobijedile su u 1. kolu (Medveščak 3:2), u 2. kolu bile su slobodne, a utakmice 3. i 4. kola protiv OK Kaštel odnosno OK Velika Gorica su odgođene. Po rasporedu u 6. kolu igraju u Sisku (subota, 14. studenog 2020.).

1.B liga odbojkašica skupina Sjever 2020./2021. – 05. kolo

HOK Gorica – OK Dinamo II 1:3 (24:26, 25:14, 18:25, 24:26)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: -. Nedjelja, 08.11.2020., 14:45 sati. Sutkinje: Antica Nižić i Ana Ivanković. Delegat: Predrag Dilberović (svi Zagreb).

GORICA: Ivona Šiško, Tea Hrženjak, Ana Jelić (cap.), Helena Senjić, Katja Cvitanović, Dora Pokrajčić, Antonia Miličević, Barbara Babić, Tena Špoljarić, Mia Ninčević, Petra Horžić, Paula Varda, Petra Dodić (L), Dora Ivanković (L). Trener: Luka Bišćan. Pomoćni trener: Ida Jenkač.

DINAMO II: Lucija Golubić (L), Eleonora Sapunar, Nadja Bobić, Noemi Maria Banović (cap.), Paola Bunjevac, Nika Papak, Petra Predrijevac, Maruša Zujić, Lea Meštrović, Leonarda Grabić. Trener: Jurica Antić.