[]

14.02.2021. Gornja Lomnica. NK Meštrica – NK Mladost (Obrezina), trening utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Trening utakmica između Meštrice i Mladosti (Obrezina) na igralištu u Gornjoj Lomnici imala je dva ‘asimetrična’ poluvremena i u oba je momčad iz Obrezine bila ozbiljniji suparnik. Nominalno druga postava Meštrice nije se mogla ravnopravno nositi s prvim sastavom trenera Josipa Tadića i u prvih tridesetak minuta pet lopti je završilo u njenoj mreži. Posebno je bio efektan pogodak Marka Ivančića s dvadesetak metara. Do kraja prvog dijela Galović je smanjio na 1:5, ali je Mario Tadić svojim drugim pogotkom vratio na razliku od 5 pogodaka.

Nominalno prvu postavu Meštrice početkom drugog poluvremena matirao je svojim trećim pogotkom Alan Pejak (1:7) i do kraja utakmice mreže su mirovale. Pristup trenera Tadića ovoj utakmici bio je vrlo ozbiljan i on takvim stavom otvoreno naglašava ambicije kluba, a to znači napad na vrh 1. ŽNL skupina Istok. Priznaje da je momčad ciljano pojačana te da igrački kadar još nije optimalno zaokružen.

Trening utakmica

NK Meštrica – NK Mladost (Obrezina) 1:7 (1:6)

Gornja Lomnica. Igralište: SRC Trnac. Gledatelja: -. Sudac: Admir Hasanović (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Šorša (5), 0:2 – Ivančić (10), 0:3 – M.Tadić (15), 0:4 – Pejak (27), 0:5 – Pejak (32), 1:5 – Galović (43-11m), 1:6 – M.Tadić (45), 1:7 Pejak (48).

MEŠTRICA: Juratović, Orečić, Radaš, Prigorac, Cundeković, Habuš, Mrvac, Hanžek, Petravić, Galović, Košutić (još su igrali: I.Mihalinčić, Skorin, G.Mihalinčić, Britvec, Miličević, Šimunović, Šečić, Bartolović, Ćevid, Augustić, Matanović). Trener: Mario Skorin

MLADOST (O): Miklec, Jelić, Selihar, M.Ivančić, Hadžiabdić, Crepulja, Šorša, B.Ivančić, Zrnčić, Pejak, M.Tadić (još su igrali: Smajić, Marković, Stanušić, Kadoić, Havidić, Raičević, Lacković). Trener: Josip Tadić.