Rutinska pobjeda Klasa

Iako bez nekoliko važnih igrača Klas je u utakmici 21. kola JŽNL pred 100-tinjak gledatelja rutinski pobijedio neambiciozne goste iz Križa. Napokon se utakmica igrala po normalnim vremenskim uvjetima i donekle normalnom terenu u kojoj su domaći igraći imali više od igre. Na prvi pogodak se čekalo do 13. minute kada je Serdar iskoristio nesporazum u obrani gostiju i zabio za vodstvo od 1:0. Nakon tog pogotka utakmica se skroz umrtvila i Klas je u tom periodu imao nekoliko prilika za postizanje pogotka. U istom ritmu nastavilo se i drugo poluvrijeme gdje gosti nisu niti jednom ozbiljnije zaprijetili kapetanu domaće momčadi Schrengu. Uz još nekoliko propuštenih prilika Žuti su povećali vodstvo u 84. minuti opet preko Serdara koji je bio najspretniji u šesnaestercu Sloge. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i domaći su uknjižili nova tri boda te tako ostali na visokom drugom mjestu u poretku JŽNL odmah iza Save iz Strmca koja im sljedeću subotu dolazi u Mićevec. Pozivamo zato sve gledatelje i navijače NK Klasa da pomognu žutima da pobijede lidera na tablici i još više se primaknu njenom vrhu. Utakmica sa Savom iz Strmca igra se u subotu 20.04. s početkom u 16:30 na stadionu NK Klasa u Mičevcu.