Hrvoje Babec junak goričke pobjede

[]

U susretu 21. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Šibenik s 1-0. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Babec u 71. minuti.

U susretu s vrlo malo dobrih akcija, pa samim time i prilika za pogodak, domaći su do pobjede stigli nakon prekida. Špikić je u 71. minuti izveo udarac iz kuta, lopta je pala na metar od šibenskih vrata gdje je najbrže reagirao Babec i gurnuo ju preko linije.Šibenik je najbolju priliku za poravnanje imao također nakon kornera, ali pokušaj Schildenfelda u sudačkoj nadoknadi završio je na gredi.

Treća Gorica sada ima 39 bodova, šest manje od vodećih Dinama i Osijeka koji od 17.30 sati igraju međusobno u Maksimiru.

Objava Hrvoje Babec junak goričke pobjede pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.