Turopoljac i Klas prošli na jedanaesterce

[]

U subotu 26. veljače odigrano je pet utakmica 1. kola Kup natjecanja Nogometnog saveza Velika Gorica. Iznenađenja nije bilo što se tiče konačnih rezultata, ali Turopoljac je s Dinamom Hidrel (vidi naslovnu fotografiju) odigrao u Kuču 1-1 pa su domaći tek nakon raspucavanja iz 11 metara prošli u 2. kolo. Penali su se pucali i u Gornjoj Lomnici gdje su Meštrica i Klas odigrali 2-2 a na kraju su sretniji bili Mičevćani. Zanimljivo je bilo i u Leknenom jer je Posavec na poluvremenu vodio 2-0 a onda pao u nastavku jer je Jelačić ipak puno bolja i spremnija momčad. Mladost je doma u Obrezini sigurno svladala Turopolje a Kupa u Pokupskom minimalnim rezultatom Vatrogasca iz Kobilića.

Subota, 26. veljače

TUROPOLJAC – DINAMO HIDREL 1-1 (Čunčić/Žugaj, 6-5 iz jedanaest metara)

MLADOST – TUROPOLJE 3-1 (Bedeković, Matić, Hercigonja/Zdunić)

MEŠTRICA – KLAS 2-2 (Augustić, Košutić/Dilberović, Tadić, 5-6 iz jedanaest metara)

POSAVEC – BAN JELAČIĆ Vukovina 2-4 (Vranek 2/Miletić 2, Harambašić, Krasnić)

KUPA – VATROGASAC Kobilić 1-0 (Josip Brajković)