FOTO Vatrogasac u Kobiliću u stilu prvaka zabilježio 10. pobjedu

[]

27.03.2022. Velika Gorica, Kobilić. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok-15.kolo: NK Vatrogasac-NK Ostrna 7:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u 15. kolu pobijedio momčad Ostrne 7:0 i s nova tri boda je bodovno izjednačen s Meštricom i Kloštrom na vrhu s 33 boda. Navijači iz Kobilića teško bi se mogli prisjetiti kada su njihovi ljubimci bili ovako pucački raspoloženi za visoku pobjedu.

Put ka očekivanoj pobjedi protiv skromnog sastava iz Ostrne otvorio je Marko Novak pogotkom u 15. minuti za vodstvo 1:0. Do kraja poluvremena još su dvije lopte završile u mreži vratara Franje Mandića. Prvo je Damir Matković pretvorio kazneni udarac (igranje rukom) u 2:0, a u završnici prvog dijela Luka Krstanović je nakon prodora po desnoj strani poslužio Ivana Antunovića za efektan pogodak – 3:0!

Isti igrač je odmah na početku drugog poluvremena povisio na 4:0, a onda je ubrzo po ulasku na teren za 5:0 poentirao Antonio Ivkić. Šesti pogodak je djelo Krešimira Barišića kojeg duže vrijeme nije bilo u sastavu domaćih. Golijadu 7:0 na isteku utakmice zaključio je Matković svojim drugim pogotkom.

Vatrogasac (15 10 3 2 32:16 33)  se 10. pobjedom bodovno izjednačio sa Meštricom (15 10 3 2 40:13 33) i Kloštrom (15 10 3 2 29:14 33) te tako ostaje legitimni kandidat za prvaka lige.

Prva ŽNL skupina Istok 2021./2022., 15. kolo

NK Vatrogasac – NK Ostrna 7:0 (3:0)
Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 60. Nedjelja, 27.03.2022., 16:30 sati. Sudac: Martin List. Pomoćni suci: Srećko Jantoljak i Kristina Vitez (svi iz Vrbovca). Delegat: Tomislav Valešić (Kutina). Strijelci: 1:0 – Novak (15), 2:0 – Matković (34-11m), 3:0 – Antunović (41), 4:0 – Antunović (47), 5:0 – Ivkić (65), 6:0 – Barišić (77), 7:0 – Matković (90).

VATROGASAC: Caput, Šošić (od 66. Vuksan), Čavar, Antunović (od 61. Barišić),  Kontić (cap.)(od 66. Kovačić), Novak (od 61. Ivkić), Krstanović, Šimek (od 46. Batinić), Matković, Grilec Štefner. Trener: Nino Matković.

OSTRNA: Mandić, Lacković (od 61. Jurakić), Šego, Čivić (od 19. Galović), Jaković (od 46. Lepan), Jenič (od 27. Atlija), Tokić, Nestić (cap.), Jambrek, Darojković (od 35. Cik), Radovac. Trener: Mario Habeić.

Objava FOTO Vatrogasac u Kobiliću u stilu prvaka zabilježio 10. pobjedu pojavila se prvi puta na cityportal.hr.