Nakon Tigra pala i Zelina, odlazi Filip Onić, bakljada u čast Blaška

[]

Nakon dva uvodna proljetna kiksa momčadi trenera Damira Milanovića, potom gostujuća pobjeda u Rakitju, Mraclin je dobio još jednu momčad iz vrha, Zelinu. Spomenimo da su prije, ali i za vrijeme dvoboja utakmicu obilježila dva događaja. Uprava kluba i suigrači Mraclina, oprostili su se od Filipa Onića koji odlazi iz kluba zbog privatnih obveza u Belgiju te sredinom prvog dijela susreta GPP-ovci su upalili baklje u čast Blaška. Mraclin je poveo u 37. minuti iz akcije kada je ispucana duga lopta pred liniju šesnaesterca gostiju, kiks gostujućeg stopera odlično prati Igor Hajduk gdje izlazi na vratara i poentira za vodstvo. Malo kasnije gosti ostaju bez igrača Denija Simeunovića koji prvo prigovara na odluku pomoćnog suca, a minutu kasnije prigovara glavnom sucu koji mu pokazuje odlazak pod tuš. U ranoj fazi početka druge dionice Mraclin podebljava vodstvo, lijevi bok probio je Pero Milatović te povratnom loptom asistirao Igoru Hajduku koji ne griješi za 2:0. Od 57. minute snage na terenu su brojčano iste, zbog preoštrog starta druga javna opomena za mraclinskog stopera Mateja Skrbina. Do kraja utakmice gosti iz Zeline inicijativniji dok Mraclin brani stečeno vrebajući neku priliku.