FOTO Prva pobjeda Bana Jelačića u ovom prvenstvu

[]

23.09.2023. Velika Gorica, Vukovina. 4.nogometna liga-07.kolo: NK Ban Jelačić – ŠNK Moslavac 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Konačno je i Ban Jelačić, četveroligaš iz Vukovine, zabilježio prvu pobjedu u aktualnom prvenstvu u susretu s Moslavcem iz Popovače. Strijelac pogotka za tri boda bio je Bruno Simichen.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i do polovice prvog poluvremena imali su tri izgledne prigode za pogodak, ali vratar Ivan Marković odlično je reagirao u kritičnim situacijama i spasio svoja vrata. Domaći su iznenada došli u vodstvo u 36. minuti kada je u skoku u buketu igrača Simichen ubačenu loptu iz kornera glavom poslao pod gredu za 1:0. Pogodak je oslobodio domaću momčad pritiska i slijedila je njena bolja igra.

Nakon odmora prikazana je vrlo dobra igra, iako je igrano po kiši i raskvašenom terenu, obostrano otvorena igra bila je na zadovoljstvo gledatelja. Moslavac je tražio izjednačenje, a Ban Jelačić drugi pogodak za potvrdu vodstva. Izmjene u domaćoj momčadi bile su pravovremene, domaći su sredinom drugog poluvremena pogodili iz blizine gredu, a prije toga Miletićev udarac sa dvadesetak metara zamalo je promašio lijeve rašlje.

Na kraju, ipak zaslužena pobjeda domaće momčadi i bijeg sa zadnjeg mjesta prvenstvene ljestvice.

4.nogometna liga središte Zagreb, skupina B 2023./2024., 07.kolo

NK Ban Jelačić – ŠNK Moslavac (Popovača) 1:0 (1:0)

Velika Gorica, Vukovina. Igralište: ŠRC Vukovina. Gledatelja 70. Subota, 23.09.2023., 16:30 sati. Sudac: Dario Cikojević (Novaki). Pomoćni suci: Ivan Rešetar (Samobor) i Ivan Žakman (Zagreb). Delegat: Mladen Janić (Jastrebarsko). Strijelac: 1:0 – Simichen (36).

BAN JELAČIĆ: Marković, Rovišan, Simichen, Maslač (od 68. Čumpek), Krasnić (od 46. Landeka), Hrženjak, Augustić (od 61. Miletić), Nikić, F.Milatović, Jurić (od 46. Harambašić), Ivanković. Trener: Hrvoje Jančetić.

MOSLAVAC: Sliško, Sertić, Burić, Pavlović, Acel (od 46. Hrnčević), Ždinjak (od 80. Bartolić), Kusuran (od 88. Cink), Korečić, Krznarić, Filipović, Bekavac (od 68. Dolenčić). Trener: Davor Kunert.

Ova objava FOTO Prva pobjeda Bana Jelačića u ovom prvenstvu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.