kronikevg
3. ožujka 2022. 12:57
Krenuo je novi sustav gospodarenja otpadom na cijelom području grada
Mnogim građanima u poštanske sandučiće ovih dana pristižu obavijesti kako se početkom ovog mjeseca kreće s novim sustavom gospodarenja otpadom na cijelom području grada, a bazira se na razvrstavanju otpada na ‘kućnom pragu’. Kako bi osigurali jednaku uslugu svojim korisnicima, iz VG Čistoće dostavili su, uz posude za odvojeno prikupljanje …

![[]](/media/cache/75/f7/75f7bbfd1e3728a09a1fe870550009d1.jpg)
![[]](/media/cache/fd/84/fd84ee6ed43f53490493cf5dc2fdc237.jpg)
![[]](/media/cache/24/be/24be44560027d1c6f7d5b7f7c5709fd5.jpg)
![[]](/media/cache/21/ea/21ea381bd1c5a3f89270adab0d71bcbd.jpg)
![[]](/media/cache/86/48/86487b4488937de7100c63d07c003862.jpg)
![[]](/media/cache/d3/f2/d3f2f2024cc9eb1bd0ce9c8040051c6d.jpg)
![[]](/media/cache/60/a1/60a146b5e29d708cbd3eba8c6638bc30.jpg)
![[]](/media/cache/9d/e3/9de3055e5bac0a8324954fda09f71848.jpg)
![[]](/media/cache/a0/40/a040846b9b936d386264c04695b1ff79.jpg)
![[]](/media/cache/84/24/84243e087fdc43dd73461605f96adb0f.jpg)
![[]](/media/cache/ae/c2/aec20af3dad01db62d13f9087897c7d4.jpg)